Виховний процес

Головною метою системи виховання учнів ДНЗ «Новояворівське ВПУ» є формування свідомого громадянина — патріота Української держави, представника української національної еліти через виховання поваги і любові до праці, родини, рідної землі, українських звичаїв і традицій.

Виховний процес в училищі проходить згідно плану виховної роботи навчального закладу на рік і ґрунтується на принципі гуманізації відносин працівників і учнів. Виховна робота здійснюється цілеспрямовано за такими основними і взаємопов’язаними напрямками: громадянське, національно-патріотичне, морально-етичне, превентивне, трудове, художньо-естетичне, родинно-сімейне, екологічне та фізичне виховання. У навчальному закладі ведеться всебічна робота щодо духовного збагачення учнів, виховання в них любові до обраної професії, залучення до технічної творчості, художньої самодіяльності, спорту, розширення кругозору, формування громадської позиції.

Основними документами, які використовуються при плануванні та організації виховного процесу є Конституція України, Конституція національного виховання, Закон України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Фізичну культуру і спорт».

В училищі створена належна матеріальна база для розвитку творчої активності учнів у вільний від занять час. Діють аматорські колективи: вокальний, драматичний, танцювальний.

Новояворівське ВПУ— постійний призер обласних конкурсів і виставок за тематикою «Великодні дзвони», «Золота осінь», «Різдвяна шопка», у змаганнях Брейн-рингу, які проводяться Львівським Державним Будинком техніки та Львівським Державним Палацом естетичного виховання учнівської молоді.

У навчальному закладі активно працює учнівське самоврядування.