Оператор, обліковець

Оператор, обліковець

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – сучасна потрібна професія, яка знайомить вас з світом інформаційних технологій. Учні, що навчаються на даній професії отримують знання та вдосконалюють вміння при оформленні текстових документів, роботі з електронними таблицями, проектуванні, заповненні та обслуговуванні баз даних, створенням презентацій, обробкою графічної інформації, а також додатково отримують знання з налагодженням апаратної частини ПК, отримують базові знання з мережених технологій, поліграфічних технологій та основ веб-дизайну.

Поряд з іншими професіями системи профтехосвіти, професію Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення вирізняють комфортні умови праці: оператори працюють в офісних приміщеннях. Проте потрібно пам’ятати про те що робота з екраном монітора вимагає дотримання гігієни праці, щоб уникнути професійних захворювань.

Випускники можуть працювати на підприємствах, в установах та організаціях, діяльність яких:

Навчання на нашій професії, це хороша база для подальшого навчання за спеціальністю: розробка програмного забезпечення, комп’ютерна інженерія, автоматизовані системи управління, до друкарська обробка інформації.

Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Професія обліковця передбачає володіння комп’ютером на належному рівні, для ефективної роботи в спеціалізованих пакетах автоматизації обліку.
Обліковці з реєстрації бухгалтерських даних – це професіонали, без яких в сучасних умовах не може функціонувати жоден фінансовий організм.
Професія обліковець з реєстрації бухгалтерських даних складна, відповідальна і престижна.

Обліковець повинен знати:
Завдання та обов’язки обліковця: