Матеріально-технічна база

Для вирішення статутних завдань училище має навчально-виробничий комплекс потужністю 960 місць, інфраструктура якого становить:

  • Навчальний корпус, де розташовані 26 навчальних кабінетів (з них 13 професійно-теоретичної підготовки);
  • Навчально-виробничі майстерні;
  • Учнівський гуртожиток на 360 місць;
  • Актова зала на 460 посадочних місць;
  • Бібліотека;
  • Спортивний комплекс (спортзал, футбольне поле, спортмайданчик);
  • Учнівська їдальня – 360 посадочних місць;
  • Автодром (полігон для відпрацювання практичних навичок водіння автомобіля).

Навчальні кабінети, лабораторії, навчально-виробничі майстерні оснащені необхідними засобами навчання для ефективного здійснення навчально-виробничого процесу. Усі приміщення є державною власністю і знаходяться на балансі училища, відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, які щорічно підтверджуються актом готовності навчального закладу до нового навчального року.

Гуртожиток

Велика увага у навчальному закладі приділяється соціальному захисту учнів. Учні з віддалених населених пунктів району, інших областей мають можливість проживати у гуртожитку.

Мешканці гуртожитку забезпечені належними побутовими умовами: сантехнічні вузли, кухні, побутові кімнати, кімната для проведення загальних заходів.
У гуртожитку з учнями працюють вихователі, практичний психолог, соціальний педагог, мешканці гуртожитку відвідують заняття гуртків.

В гуртожитку училища проживають 210 учнів. Виховну роботу з учнями проводять щодня 4 вихователі, котрі слідкують за дотриманням правил проживання в учнівському гуртожитку, дотримання розпорядку дня, техніки безпеки; проводять просвітницько-виховні заходи: бесіди на морально-етичні, правові теми, організовують тематичні вечори, інформаційні години, на яких ознайомлюють учнів з політичними, економічними та культурними подіями в Україні та в світі. Організовують зустрічі з видатними людьми міста та району.

Щочетверга в гуртожитку проводяться збори учнів, де робиться аналіз санітарного стану приміщень, чергування, виховних заходів та розглядаються різні організаційні питання. У гуртожитку працює Рада гуртожитку, засідання якої проводиться щомісяця, на яких розглядаються питання, що стосуються поведінки учнів та покращення умов їх проживання.