Спорт

В закладі створена сучасна спортивно-фізкультурна база (спортивний зал, спортивні майданчики, велике та мале футбольне поле) та відповідні умови для позаурочної роботи з учнями.

Фізкультурно-оздоровча спортивна робота проводиться за затвердженим планом роботи протягом навчального року, в рамках якої традиційними стали: спортивно-мистецьке свято «Козацькі забави», «Свято героїв», спортивні змагання з футболу, міні-футболу, волейболу, легкої атлетики, настільного тенісу, бадмінтону, підготовка та участь в обласних Спартакіадах серед учнів ЗП (ПТ)О Львівщини.

29 травня 2019 року команда з легкої атлетики Новояворівського ВПУ прийняла участь у Спортивних іграх Львівщини серед закладів профтехосвіти.

Наші учні вибороли чотири нагороди!

Зокрема Олена Кекляк виграла на дистанції 100 м, а Катерина Нестер завоювала бронзу. А вже разом з Лізою Гес та Мар’яною Манько наш квартет виграв естафету 4х100 метрів.

На дистанції 800 метрів срібну нагороду здобув Мар’ян Броневський і разом з Володимиром Опанасюком, Володимиром Царем та Володимиром Кораблем кілька сотих не дотягнули до п’єдесталу, стали четвертими.