Перукар (перукар-модельєр), манікюринк

Перукар

Професії перукаря і манікюрниці особливі, адже вони належать до тих небагатьох, які досі не вдалося повністю автоматизувати. Цю роботу люди обов’язково повинні виконувати вручну. Дані професії не втратять актуальності з часом і в майбутньому матимуть попит на ринку праці.

Перукар робить різні види стрижок, зачісок, фарбування, хімічну завивку і укладку, займається лікуванням волосся, коригує форму вус та бороди. Перукар може бути фахівцем з жіночих, чоловічих або дитячих зачісок, або перукарем-універсалом.

Хороший майстер повинен вміти підкреслити переваги і приховати недоліки обличчя відвідувача. За допомогою хорошої зачіски можна скорегувати овал обличчя, зробити межі пропорційнішими і привабливішими. Добре підібрані кольори, тон і спосіб фарбування вигідно представлять відтінок шкіри і очей, приховають сивину
Представники даної професії завжди затребувані, а у зв’язку з тим, що бажання людей гарно виглядати зростає, попит на них буде і далі зростати.

Перукарі, що зробили собі ім’я, мають дуже високі заробітки, обслуговують відомих людей, беруть участь у міжнародних конкурсах. Деякі відкривають салони краси, власні студії зачісок.

Професія манікюрник — одна з найсучасніших професій нашого часу.
Манікюрник — людина, яка проводить догляд за пальцями рук, чистку і поліровку нігтів, виконує нарощування нігтів і дизайн.

Велике значення для краси та здоров’я людини має гігієнічний догляд за руками і надання їм естетичного вигляду. Краса рук необхідна кожній жінці, так як від їх стану залежить її самопочуття і настрій.

СПЕЦИФІКА РОБОТИ ПЕРУКАРЕМ І МАНІКЮРНИКОМ:

Плюси професії:
Особисті якості