ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

Математичний квест

     Математичний квест “У пошуках генія” між учнями ІІІ курсу завершив проведення тижня математики.
       Математичний тиждень не залишив нікого байдужим.
Він дав можливість ширше пропагувати досягнення і значення математичної науки, прищепив учням любов до математики, сприяв розвитку і виявленню здібностей учнів.
А це і було основною метою проведення тижня математики! #тижденьматематики #освіта #новояворівськевпу

Урок "Взаємне розміщення площин у просторі. Паралельність площин"

   В рамках тижня математики викладач Гібій Марія Степанівна провела відкритий урок у навчальній групі першого курсу професії “Перукар, манікюрник” на тему “Взаємне розміщення площин у просторі. Паралельність площин”.

     З метою активізації пізнавальної діяльності та зацікавленості учнів викладач доцільно використала групову роботу для повторення вивченого матеріалу.

     Пояснення нової теми супроводжувалось демонстрацією презентації та використання різних методів, виконання усних вправ та роботою біля дошки.

   Цікавою та корисною була інформація про те, де у професії перукарів зустрічаються паралельні прямі та площини.

     У ДНЗ “Новояворівське ВПУ”, 22 листопада, розпочався тиждень математики, який проводять викладачі Гібій Марія Степанівна та Думанська Валентина Павлівна.
      Тиждень математики спрямований на сприяння розвитку інтересів учнів до предмету математики, формування наукового світогляду, розширення і поглиблення математичних знань, умінь і навичок.
      Розпочався тиждень проведенням інформаційних хвилинок “Відомі українські математики”. Учні і колектив навчального закладу мали можливість познайомитись з життям і творчими доробками українських математиків.