Колекція зачісок у рок-стилі

    Останнім та завершальним заходом місячника професії “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник” у ДНЗ “Новояворівське ВПУ” була виставка «Колекції зачісок у рок стилі».
     Зачіска – візитна картка людини. Адже вона уособлює стиль і вінчає створюваний образ. Є багато оригінальних, стильних укладок, але одними з найбільш вражаючих вважаються зачіски в стилі рок. Cучасні зачіски в стилі рок виглядають, модно, екстравагантно і одночасно жіночно.

Майстер-клас - чоловіча стрижка "Кроп"

Майстер виробничого навчання Пастернак Ольга Андріївна, продемонструвала учням 2 та 3 курсів виконання сучасної чоловічої  ✂✂✂стрижки “Кроп”.
Під керівництвом майстра учениця 3 курсу Балух Юлія відтворила стрижку.

Майстер-клас "Вензеля та технологія їх виконання"

Майстер виробничого навчання Когут Оксана Михайлівна показала учням в якій послідовності виконувати мазки, як правильно тримати пензлик та яку кількість фарби потрібно використовувати. Як за допомогою малюнка можна зробити простий манікюр більш витонченим.

Семінар на тему: "Виконання чоловічої стрижки Side Part"

В рамках проведення місячника професії, 1.12.2021р у ДНЗ “Новояворівське ВПУ” в майстерні професії “Перукар, манікюрник” відбувся семінар на тему: “Виконання чоловічої стрижки Side Part”.
Даний семінар проходив дещо незвично, оскільки проводив його наш гість майстер чоловічих стрижок Олег, який працює у барбершопі Woodmans, а наші учні та працівники мали можливість спостерігати за роботою барбера.
Олег працює барбером досить короткий час, але завдяки своїм навичкам та старанню здобув кваліфікацію старшого майстра.
Щиро вдячні Олегу за цікавий та змістовний семінар👏

Майстер-клас "Низький класичний пучок"

     В рамках проведення місячника професії, з метою популяризації професії “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник” 1 грудня був проведений майстер-клас на якому майстер виробничого навчання Світлак Мар’яна Михайлівна продемонструвала учням 1, 2 та 3 курсів виконання зачіски “Низький класичний пучок.”
     Під чуйним керівництвом майстра учениця 3 курсу Шипка Юлія відтворила зачіску.

Конкурс фахової майстерності професії "Перукар"

     Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної освіти), з метою популяризації професії “Перукар” 25 листопада 2021 року у ДНЗ Новояворівське ВПУ відбувся конкурс фахової майстерності професії “Перукар” у якому прийняли участь учні групи 207 професії “Перукар (Перукар-модельєр), манікюрник”.
     Конкурс складався з двох етапів:
– 1 етап :теоретична частина, яка складалась з тестових та описових завдань.
-2 етап: виконання “Чоловічої модельної сучасної стрижки з подальшим укладанням волосся”
     Перемогу здобули:
  1 місце – Хі’мяк Соломія;
  2 місце – Дума Вікторія;
  3 місце – Стецик Діана.

ПРОФЕСІЯ "Перукар (перукар-модельєр), манікюрник"

У ДНЗ “Новояворівське ВПУ”, відповідно до наказу по навчальному закладу, розпочався місячник професії “Перукар, (перукар-модельєр), манікюрник”.
Протягом місяця проводитимуться різноманітні заходи: майстер-класи, дефіле, відкриті уроки тощо.