Виховний процес

Головною метою системи виховання учнів ДНЗ «Новояворівське ВПУ» є формування свідомого громадянина — патріота Української держави, представника української національної еліти через виховання поваги і любові до праці, родини, рідної землі, українських звичаїв і традицій.

Виховний процес в училищі проходить згідно плану виховної роботи навчального закладу на рік і ґрунтується на принципі гуманізації відносин працівників і учнів. Виховна робота здійснюється цілеспрямовано за такими основними і взаємопов’язаними напрямками: громадянське, національно-патріотичне, морально-етичне, превентивне, трудове, художньо-естетичне, родинно-сімейне, екологічне та фізичне виховання. У навчальному закладі ведеться всебічна робота щодо духовного збагачення учнів, виховання в них любові до обраної професії, залучення до технічної творчості, художньої самодіяльності, спорту, розширення кругозору, формування громадської позиції.

Основними документами, які використовуються при плануванні та організації виховного процесу є Конституція України, Конституція національного виховання, Закон України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Фізичну культуру і спорт».

В училищі створена належна матеріальна база для розвитку творчої активності учнів у вільний від занять час. Діють аматорські колективи: вокальний, драматичний, танцювальний.

Новояворівське ВПУ— постійний призер обласних конкурсів і виставок за тематикою «Великодні дзвони», «Золота осінь», «Різдвяна шопка», у змаганнях Брейн-рингу, які проводяться Львівським Державним Будинком техніки та Львівським Державним Палацом естетичного виховання учнівської молоді.

У навчальному закладі активно працює учнівське самоврядування.

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.