День гідності і свободи

21 листопада в Україні відзначають День гідності і свободи.

Важкою ціною українці вистояли і перемогли! Світла пам’ять загиблим!

Сьогодні у нашому навчальному закладі відбувся урок-пам’ять, присвячений Дню гідності і свободи, який підготувала Думанська В.П. та учні групи 107.

Містер училища - 2019

Яка ж чудова, весела  студентська пора!

З Міжнародним днем студента. Вітаємо наших дорогих учнів! Бажаємо їм міцного здоров’я, впевненості у власних силах. Щоб навчання вдавалось легко, щоб семестри закінчували без “хвостиків”, а набуті знання та навики могли втілити у своїй майбутній професії.

Учнівське самоврядування, під керівництвом викладача математики Гібій Марії Степанівни, влаштували для нас чудове дійство…                     Супер конкурс для наших красунчиків – “Містер училища”!!!

14 листопада - внутріучилищні батьківські збори

9 листопада - День української писемності та мови

У навчальному закладі відбулось тематичне інформування з метою розширення уявлення учнів про мову як найважливіший скарб українського народу; про культуру мовлення та спілкування.  Адже, культура мовлення передбачає досить високий рівень загальної культури, любов до мови.

"Караоке на плацу - 2019"

Уже традиційним стало проведення у ДНЗ “Новояворіське ВПУ” конкурсу на кращого співака училища “Караоке на плацу”.

Цьогоріч переможцем караоке став учень групи ТУ- 1(1) – Маців Павло

Інтелектуальна гра "Брей-ринг"

З метою підвищення освітнього, культурного рівня учнівської молоді, залучення її до активної діяльності в позаурочний час, розвитку інтелектуальних та пізнавальних здібностей у навчальному закладі проводиться чемпіонат з інтелектуальної гри “Брей-ринг”.

В нелегкій боротьбі за право називатись найрозумнішою групою училища змагались команди усіх професій.  Вітаємо переможців гри:

І місце – гр. 108 “Кухар, кондитер”;

ІІ місце – гр. 103 “Електрогазозварник, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів категорії «С»“;

ІІІ місце – гр. 102 “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних“.

Покров Пресвятої Богородиці.  День Українського козацтва. День захисника України!

11 жовтня 2019р. у навчальному закладі відбулось багато заходів щодо відзначення цих свят.

Учні ознайомились з історією свята Покрови. А також був проведений молебень біля фігури Матері Божої.
В Україні особливо значущим свято Покрови Пресвятої Богородиці було для козаків, які будували багато храмів Богородиці й особливо шанували ікони Покрови. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Матір Божу вважали своєю заступницею і покровителькою.

 

З метою формування в учнів  патріотизму та національної свідомості на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів свободи, соборності та державності; формування цінностей здорового способу життя в училищі проводились спортивні змагання під назвою “Козацькі забави”. В спритності, силі та швидкості змагалися юнаки І-ІІІ курсів та групи ТУ.

День працівника освіти!

4 жовтня у Новояворівському ВПУ святкували День вчителя.

У вестибюлі навчального закладу око радувала виставка квіткових композицій. Представники учнівського самоврядування зранку зустрічали працівників училища і дарували їм солодкий сюрприз.

Святковий настрій панував цілий день. Кращі працівники освіти були відзначені грамотами та подяками.

Гарним подарунком для усіх була концертна програма, яку підготували учні, під керівництвом Балушко О.В., Максимишин Т.Ю. та Шоломинської З.Б.

День Знань!!! 

Початок нового навчального року.

!!!